Produkti Pakalpojumi Serviss Klienti Par mums Kontakti  LV  RU  EN
Firmas licences
Kvalifikācija
Pārstāvniecības sertifikāti
Sadarbības partneri
ENTRA ir dibināta 1997. gadā. Veiksmīga biznesa un klientu uzticības rezultātā tā ir ieņēmusi stabilu vietu starp vadošajām drošības sistēmu projektēšanas, montāžas un servisa nodrošināšanas firmām Latvijā.

Firmas paveikto darbu sarakstā ir vairāk nekā 1500 objekti, kuri ir aprīkoti ar elektroniskajām drošības sistēmām. Visas uzstādītās sistēmas apkalpo un nevainojamu to darbību nodrošina uzņēmuma Ekspluatācijas dienests.

ENTRA nepārtraukti seko visām jaunākajām elektronisko vadības un drošības sistēmu attīstības tendencēm, kā arī investē līdzekļus augsti tehnoloģisku produktu iegādē un izpētē, vēlāk tos iekļaujot savā piedāvājumu paketē. Firmai ir nodibinātas partnerattiecības ar vairākām pasaulē labi pazīstamām elektronisko drošības iekārtu ražotājfirmām.

Sadarbības partneru skaits nepārtraukti palielinās un to jaunākie izstrādājumi paplašina firmas piedāvājuma spektru ar tehniski efektīviem risinājumiem katram, kam rūp labklājība, komforts un drošība.
Firmas ENTRA veiksmīga biznesa attīstības trumpis ir kolektīvs. Firmā strādā tikai kvalificēti speciālisti ar daudzu gadu pieredzi drošības sistēmu projektēšanas, montāžas, tehniskās apkalpošanas un vadības darbā. Firmas bizness ir balstīts uz labi izglītotiem, atbildīgiem darbiniekiem un godprātīgu attieksmi pret klientu.
Produkti Pakalpojumi Klienti Par mums Kontakti Serviss