Produkti Pakalpojumi Serviss Klienti Par mums Kontakti  LV  RU  EN
Nolasītājs – kontrolieris Jantar Simplex
Paaugstinām kvalifikāciju
ZIŅU ARHĪVS
 • Nolasītājs – kontrolieris Jantar Simplex10.09.2009
Jaunā modeļa nolasītājs – kontrolieris Jantar Simplex. Ātrs un ekonomisks piekļuves kontroles risinājums atsevišķi stāvošām durvīm.
 

Klientiem, kam nepieciešama piekļuves kontrole uz vienām (vai dažām) atsevišķām durvīm piedāvājam atsevišķi novietojamo nolasītāju – kontrolieri Jantar Simplex.
Elektroniskās piekļūšanas kontroles sistēmas tradicionālajā izpildījumā ir gan ļoti efektīvas, bet arī diezgan dārgas. To nosaka tas, ka bez kartiņu nolasītāja pie durvīm, sistēmā ir nepieciešams arī vadības bloks, kurā glabājas visa sistēmas datu bāze un kurš „dod komandu” attiecīgo „atvērt” vai „neatvērt” komandu nolasītājam. Tas labi darbojas un atmaksājas situācijā, ja vienlaicīgi jākontrolē vairākas durvis, ir daudz (vairāk par 1000) lietotāju un arī informācija par lietotāju satur komplicētus datus.
Taču dzīvē ir pietiekoši daudz situāciju, kad ar nolasītāju jāaprīko tikai vienas atsevišķi stāvošas durvis un lietotaju skaits ir no dažiem desmitim līdz dažiem simtiem. Šajā situācijā ideālais risinājums ir nolasītājs – kontrolieris Jantar Simplex. Tas vienā agregātā apvieno gan kartiņu nolasītāju, gan kontrolieri, līdz ar to vienu durvju aprīkošanas izmaksas samazinot vairākas reizes.
Nesen kompānija Jantar ir laidusi apgrozībā jaunā modeļa Simplex nolasītāju – kontrolieri (attēlā). Salīdzinot ar iepriekšējo modeli jaunajam variantam ir uzlabots dizains, palielināts maksimālais iespējamais lietotāju skaits (no 250 līdz 500), kā arī paredzēta programmēšanas iespēja pieslēdzot pie datora.
Atpakaļ uz jaunumiem...
Produkti Pakalpojumi Klienti Par mums Kontakti Serviss