Projektēšana

Labs sākums ir puse padarīta darba. Viss sākas ar ideju līdz nonākam pie risinājuma variantiem, kurus izvērtējam, prezentējam pasūtītājam, izvēlamies piemērotāko un sākam projektēšanu.
Projektus izstrādājam, ievērojot Latvijas valsts būvniecības normatīvus (LBN), Latvijas valsts standartus (LVS), MK noteikumus un EN prasības.
Projektēšanu veic atbilstoši sertificēti uzņēmuma speciālisti.

Piegāde

Savos projektos mēs izmantojam tikai ES sertificētas drošības sistēmu iekārtas un materiālus. Produktus iegādājamies Latvijā un citās ES valstīs. Laika gaitā mums ir izveidojies stabils uzticamu sadarbības partneru loks, tāpēc katram projektam mēs varam piemeklēt atbilstošākās iekārtas.
Ar dažu iekārtu un sistēmu ražotājiem mums ir tiešās sadarbības attiecības.

Montāža

Drošības sistēmu optimālākais risinājums un  izbūve katram objektam ir atšķirīgi. Nav divu vienādu objektu, nav divu speciālistu, kas identiski uzstādīs, saprogrammēs un ieregulēs iekārtas. Kad darbs paveikts labi, sistēmas objektā darbojas nemanāmi un efektīvi, tās netraucē jūsu ikdienas aktivitātes.
Mūsu izpildītais darbs neliks jums vilties.

Apkalpošana

Tehnoloģiju attīstība veicina arvien komplicētāku drošības sistēmu ienākšanu mūsu dzīvē. Jo sarežģītākas kļūst sistēmas, jo augstākas ir prasības tās apkalpojošajam personālam. Sistēmu lietotājs ne vienmēr var paļauties tikai uz saviem spēkiem un zināšanām, ir vajadzīgs kompetents tehniskais atbalsts. Racionālākais problēmas risinājums ir sadarbības izveidošana ar profesionālu atbilstošā pakalpojuma sniedzēju.
Mēs atrisināsim šo problēmu! Noslēdziet ar mums Servisa līgumu  un SIA ENTRA drošības sistēmu serviss Jums būs pieejams 7 dienas nedēļā, 24 stundas dienā.